+38 (067) 337 62 62
Київ, метро пл. Льва Толстого +38 (099) 333 52 52
+38 (063) 115 73 11
Центр англійської мови та підготовки до міжнародних іспитів
Добірка телеграм каналів для вивчення англійської мови
11.02.2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Телеграм – зручний і простий месенджер, який вже давно виконує не лише свою основну функцію, а й служить джерелом корисної інформації. Ми думаємо, що ви точно підписані на кілька цікавих та пізнавальних каналів.

Черпати знання можна дорогою на роботу, в черзі, просто лежачи на дивані перед сном. Ми пропонуємо вам додати цей інструмент для вивчення англійської мови, тому підготували добірку з класних телеграм-каналів.

 

Improve your English

 

Чудовий канал для збагачення словникового запасу. Варто звернути увагу тим, хто вже знає English на непоганому рівні. Тут і ідіоми, і синоніми, і гарні розмовні фрази, тексти для читання. Пости публікуються часто, тому рекомендуємо вам приєднатися!

 

Slang Bang

 

Бажаєте всіх здивувати небанальним словом, якого немає у звичайних підручниках? Отже, цей канал для вас! Там ви знайдете не просто окремі слова, а прикольні сленгові вирази. Попрактикуватися запрошуємо на Speaking Club у Києві.

 

Curiosity Tea

 

Давайте зізнаємося, що здолати книгу англійською далеко не всім легко, правда? А от невелика цікава розповідь – інша справа. На цьому каналі практично щодня публікують пости на науково-популярну тематику. І про організм людини, і про техніку, і про фізику (не лякайтеся, все досить простою мовою). Так що lets follow, щоб підвищити свій скіл Reading.

 

TED Talks

 

Виступи у цьому форматі не потребують зайвого представлення. Багато хто знає і слухає TED. На телеграм каналі щодня виставляють кілька виступів. Зручно одразу переходити за посиланням. Звичайно, це для тих, у кого English хоча б на впевненому середньому рівні.

 

Аудіокниги англійською

 

Хороший канал через дві причини: в описі вказано для якого рівня підійде книга + є електронна версія (а отже якщо дуже складно сприймати на слух, можна відкрити текст і стежити). Рекомендуємо вам слухати щодня хоча б по 20 хвилин!

 

Англійська з нуля

 

Цей канал буде цікавий і тим, хто поки що не сильний в English, і тим, хто вже має непоганий рівень. Розмовна лексика, ідіоми та фрази, які використовуються в живій мові носіїв. До речі, все це доповнюється відеовідрізками із відомих фільмів та мультиків, тому можна ще й послухати. Але на курси англійської все одно треба записатися! Куди ж без граматики?

 

Англійська

 

Тут можна добре прокачати свій словниковий запас. Пости, на жаль, виходять не щодня, але досить великі. На цьому каналі ви знайдете слова та фрази для повсякденного спілкування, для ділових листування, співбесіди тощо.

Звичайно ж, просто читаючи телеграм канали мову не вивчиш, але цей невеликий, але корисний інструмент теж можна використовувати. У поєднанні з уроками англійської буде чудовий ефект!